Gravírování dřevěných hodinek ZDARMA (původně 790 Kč) Zjisti více o gravírování

Gravírování hodinek zdarma (původně 790 Kč)

Ukázka garvírování s textem "Lásko, děkuji"Nabízíme jedinečnou možnost vygravírování věnování, textu či loga v hodnotě 790,- Kč ZDARMA

Službu si můžete objednat jednoduše tak, že nám při objednávce připíšete do poznámky text: Gravírování - "Požadovaný text gravírování".  Kde najdete možnost vepsání poznámky? Před samotným odesláním objednávky, je nutné vyplnit osobní údaje a fakturační adresu. Pod tímto formulářem naleznete zaškrtávací políčko „Zadat poznámku pro prodejce“. Zaškrtnutím se Vám otevře možnost vepsání požadovaného textu. Text by neměl být moc dlouhý s ohledem na velikost pouzdra. Na hodinky WeWood je možné gravírovat na boční stranu pouzdra, zadní stranu pouzdra či pásek. My již následně vše zařídíme. Vytvoříme návrh, který následně vygravírujeme do hodinek. Gravírovat lze většinu hodinek.

 Pokud si nejste jisti, zda lze Vámi vybrané hodinky gravírovat nebo máte jiný dotaz napište nám na info@woodies.cz nebo zatelefonujte na +420 724 388 739.

K vyrytí (vygravírování) textu používáme moderní, bezkontaktní laserovou technologii, která funguje na principu odpaření materiálu do hloubky v řádu mikrometrů. Tímto způsobem výrobek zůstává fyzickou manipulací nepoznamenaný a nedotknutý – nemusíte se bát zničení upravovaného předmětu. Gravíruje se na pouzdro hodinek viz obrázky. Jediným omezením je tak velikost plochy na hodinkách vhodná ke gravírování.

Cena 790 Kč ZDARMA*
Termín výroby 1 - 2 dny (návrh + laser) 
Technologie gravírování bezkontaktní laser
Podmínky služby platba předem (karta, převod)

 

Ukázky HODINEK S VLASTNÍM TEXTEM

Pouzdro hodinek. Gravírování se provádí na boční stranu pouzdra, kde není korunka.

Ukázka gravírování na dřevěné hodinky WeWood

rfrrfr

Ukázka gravírování na dřevěné hodinky WeWood

IMG_4493

IMG_8307_1

IMG_4495

 

IMG_4505

 

Ukázka gravírování na dřevěné hodinky WeWood

 1111