Gravírování dřevěných hodinek ZDARMA (původně 790 Kč) Zjisti více o gravírování

My stromy nekácíme, my je sadíme!

 ZBYTKOVÉ DŘEVO =  1 HODINKY WEWOOD = 1 VYSAZENÝ STROM 

Již před více než deseti lety jsme začali vyrábět dřevěné hodinky WeWood. Naší vizí nebylo pouze na trh dodávat originální designové kousky, ale hlavně sobě i světu dokázat, že udržitelná móda není jen pouhým heslem.

Hodinky jsou zcela z přírodních materiálů a neobsahují nic toxického. Díky tomu jsou vhodné i pro lidi s citlivější pokožkou a alergiky.

Ptáte se, jak tedy naše hodinky vyrábíme? Je to jednoduché. Používáme recyklované dřevo a odřezky vzácných dřevin z nábytkářských dílem po celém světě. Přírodní barevná škála zahrnuje např. dřevo břestovce, tmavého mozambického ebenu, světlého javoru, zeleného guaiaca, čokoládově hnědého palisandru z Indie nebo teaku.

To byl však jen začátek. Spolu s národní neziskovou organizací Trees For The Future, která se zabývá ochranou a obnovou životního prostředí, jsme rozjeli program pro zalesňování. Za každé prodané hodinky WeWood jsme vysadili jeden strom. Od roku 2010 jsme díky vám, našim zákazníkům a partnerům, vysadili více než 600 000 stromů po celém světě. A v tomto trendu hodláme i nadále pokračovat. Prostě dávat přírodě více, než z ní bereme. A jedeme dále!

Výsledkem jsou jedinečné řemeslné hodinky, které jsou šetrné k naší Zemi. Každý rok se snažíme posunout o krok dále, udržet si své cíle a ono poselství. Buď i ty součástí naší šetrní cesty a připomínej si to právě našimi hodinkami na tvém zápěstí.